Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Chocoffee

Chocoffee - čokoládová kavárna, kde si všichni můžete vychutnat pravou belgickou čokoládu s množstvím různých přísad od oříšků, ovoce až po jogurt

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva mé oblíbené kavárny s rodinnou a přáteli, čokoláda, káva,zákusky i domácí limonáda byla jako vždy vynikající, obsluha milá a vstřícná. Všem doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná cukrárna s plnou čokodobrot na opravdu mnoho způsobů (tady měl někdo originální nápad), domácí tabulkovou čokoládou, a zmrzlinou s výběrem polev a přísad. A i když to sem úplně nepatří, tak ta umyvadlová baterie na oné místnosti s tekoucí vodou vně baterie mě dostala. Tu musím mít doma taky. Jen tedy platební karta se neodnáší zákazníkovi z dosahu, aby byla provedena platba mimo jeho kontrolu!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO