Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Choco-Café U Klimenta

Kavárna Choco-Café U Klimenta nabízí posezení v dobovém interiéru 30. let s nabídkou pravé horké čokolády světových značek.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čokoláda luxusní - žádné mléko s trochou cukru a kakaa - a zabodovaly i horké maliny s vanilkovou zmrzlinou. Espress mohlo být i lepší, ale přeci jen to tu je hlavně o té čokoládě :)
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Kavárna Choco-Café U Klimenta je příjemně zařízená ve stylu 20.-30. let 20. století. Z názvu je patrné, že se specializuje na horké čokolády, které tu mají opravdu znamenité!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Čokolodávna nabízí příjenou atmosféru, výbornou kávu, čokoládu i zákusky. Personál je příjemný a ochotný. Na setkání s přáteli je to dobrá volba. Kdo má rád výbornou tabulkovou čokoládu, může si vybrat z mnoha netradičních příchutí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO