Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 81x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Choco Café U Červené židle

Přehled hodnocení
91% celkově
82% personál
82% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 44x
4 30x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Horká čokoláda výborná, citronový cheesecake také luxusní a navíc obrovský kus. Rezervace nutná. Určitě někdy opět zajdu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Čokoládovnu Choco-Cafe milujeme. Chodíme sem pravidelně na jejich výtečnou horkou čokoládu, vybrat si lze z mnoha chutí. Vynikající mají také domácí dorty (výborný višňový cheesecake), saláty a quiche. V chladnějším počasí se ale bez rezervace málokdy usadíte, je totiž plno. Jediné, co bychom vytkli, jsou stolky, pod které se zákazníci nevejdou sednout a musejí tudíž sedět dál od stolečku nebo k němu bokem.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do čokoládovny chodíme "za odměnu" a na každou návštěvu se zaslouženě těšíme :) Včera jsme přišli na rezervaci o 30 minut dříve a přesto jsme byli v plném podniku usazeni, za což děkujeme. Objednali jsme si mléčnou čokoládu, ale byla nám servírována hořká. Což dokládal i účet. P5íště si dámě většího majzla.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající a příjemná slečna z obsluhy bez problému zvládla také angličtinu pro našeho kamaráda z Asie, doporučila co si dát, čokoláda výborná, jak mléčná tak hořká. Stejně tak dobré bylo růžové víno v denní nabídce. Jen snad interiér by zasloužil trochu obnovit a mít jednotný styl, ale chápu, že je to netradiční a může se líbit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je to moc příjemného místo, které voní po čokoládě. V menu je výběr z velikého množství různých čokolád a některé si můžete dát i v bílé nebo mléčné variantě. Mají i spoustu výborných dortů nebo různé domácí limonády, ice tea apod.
Kavárna Choco Café U Červené židle
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Příjemné prostředí s pohodovou atmosférou, milou obsluhou a tou nejlepší horkou čokoládou s vanilkovou zmrzlinou a domácí šlehačkou, jakou jste kdy měli, mohu jen doporučit! ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Yummy. I love this cafe. Great coffee and foid. They also have chocolate for sale. If you're in the mood for wine or beer, they have it too
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Pro neznalce úzkých uliček Prahy se kavárna hůře hledá, ale s GPS si poradíte. Pokud jste zde ještě nebyli, určitě ochutnejte jednu z nejlepších horkých čokolád pod sluncem! :) Pro teplé počasí jsem zvolila domácí ledový čaj s mátou a k jídlu špenátový quiche - byl sice výtečný, ale na můj hlad moc maličký, takže jsem se musela spravit ještě višňovým cheesecakem. Myslím si, že cokoliv si v této kavárně dáte Vám bude chutnat a nebudete litovat. :)
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Čokoládovna každoým šálkem hutné dobroty vždy obhajuje svou pozici, nezklamala ani tuto sobotu. Tuňákové bruschetty je kopa a je pozor, je lehce návyková :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO