Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 93x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Choco Café U Červené židle

Dům, ve kterém se kavárna nachází, byl odedávna nazýván „U Červené židle“ nebo „ U zlaté sesle“. V písemných pramenech je poprvé zmiňován v roce 1403 jako proboštství roudnické, tedy sídlo kapituly Roudnického kláštera. Rodinná čokoládovna a kavárna nabízí kvalitní belgickou, francouzskou a italskou horkou čokoládu, hustou, např. se zázvorem, s chilli, s mořskou solí, s kokosovým mlékem, se šlehačkou, s ovocem nebo s ořechy. Kromě čokolád si hosté mohou objednat italskou kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvě opečené chleby Bruschette, saláty nebo domácí originální dorty. Celá kavárna s krásným dobovým interiérem je nekuřácká. Kavárnu zdobí pohlednice pocházející ze začátku 20. století.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této kavárně jsme byli s přítelem poprvé a určitě se rádi vrátíme. Horká čokoláda byla opravdu hustá, oceňujeme i možnost zakoupení čokoládových peciček i kvalitních tabulkových čokolád. Prostředí i personál příjemný.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemná záležitost. Tentokrát jsme ocenili možnost vybrat si u čokolád s ovocem i mléčnou variantu. Určitě se zase vrátíme a tuším, že to nebude trvat moc dlouho!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do tohoto podniku se velmi ráda vracím! Rezervace je ovšem nutná, někdy je zcela obsazeno a další návštěvníci už čekají ve frontě. Z jídel jsem zatím ochutnala jen pár věcí, vždy jsem byla spokojena. Co se týče horkých čokolád, tak ty jsou bezkonkurenční!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO