Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 81x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Choco Café U Červené židle

Dům, ve kterém se kavárna nachází, byl odedávna nazýván „U Červené židle“ nebo „ U zlaté sesle“. V písemných pramenech je poprvé zmiňován v roce 1403 jako proboštství roudnické, tedy sídlo kapituly Roudnického kláštera. Rodinná čokoládovna a kavárna nabízí kvalitní belgickou, francouzskou a italskou horkou čokoládu, hustou, např. se zázvorem, s chilli, s mořskou solí, s kokosovým mlékem, se šlehačkou, s ovocem nebo s ořechy. Kromě čokolád si hosté mohou objednat italskou kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvě opečené chleby Bruschette, saláty nebo domácí originální dorty. Celá kavárna s krásným dobovým interiérem je nekuřácká. Kavárnu zdobí pohlednice pocházející ze začátku 20. století.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Horká čokoláda výborná, citronový cheesecake také luxusní a navíc obrovský kus. Rezervace nutná. Určitě někdy opět zajdu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Čokoládovnu Choco-Cafe milujeme. Chodíme sem pravidelně na jejich výtečnou horkou čokoládu, vybrat si lze z mnoha chutí. Vynikající mají také domácí dorty (výborný višňový cheesecake), saláty a quiche. V chladnějším počasí se ale bez rezervace málokdy usadíte, je totiž plno. Jediné, co bychom vytkli, jsou stolky, pod které se zákazníci nevejdou sednout a musejí tudíž sedět dál od stolečku nebo k němu bokem.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Do čokoládovny chodíme "za odměnu" a na každou návštěvu se zaslouženě těšíme :) Včera jsme přišli na rezervaci o 30 minut dříve a přesto jsme byli v plném podniku usazeni, za což děkujeme. Objednali jsme si mléčnou čokoládu, ale byla nám servírována hořká. Což dokládal i účet. P5íště si dámě většího majzla.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO