Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 86x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Choco Café U Červené židle

Dům, ve kterém se kavárna nachází, byl odedávna nazýván „U Červené židle“ nebo „ U zlaté sesle“. V písemných pramenech je poprvé zmiňován v roce 1403 jako proboštství roudnické, tedy sídlo kapituly Roudnického kláštera. Rodinná čokoládovna a kavárna nabízí kvalitní belgickou, francouzskou a italskou horkou čokoládu, hustou, např. se zázvorem, s chilli, s mořskou solí, s kokosovým mlékem, se šlehačkou, s ovocem nebo s ořechy. Kromě čokolád si hosté mohou objednat italskou kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvě opečené chleby Bruschette, saláty nebo domácí originální dorty. Celá kavárna s krásným dobovým interiérem je nekuřácká. Kavárnu zdobí pohlednice pocházející ze začátku 20. století.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy není co vytknout. Příjemná atmosféra, výborná horká čokoláda, croissant s čokoládou, café Bombardino i řecký salát s bagetkou. Těšíme se na příští návštěvu :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO