Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 98x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Choco Café U Červené židle

Dům, ve kterém se kavárna nachází, byl odedávna nazýván „U Červené židle“ nebo „ U zlaté sesle“. V písemných pramenech je poprvé zmiňován v roce 1403 jako proboštství roudnické, tedy sídlo kapituly Roudnického kláštera. Rodinná čokoládovna a kavárna nabízí kvalitní belgickou, francouzskou a italskou horkou čokoládu, hustou, např. se zázvorem, s chilli, s mořskou solí, s kokosovým mlékem, se šlehačkou, s ovocem nebo s ořechy. Kromě čokolád si hosté mohou objednat italskou kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje, čerstvě opečené chleby Bruschette, saláty nebo domácí originální dorty. Celá kavárna s krásným dobovým interiérem je nekuřácká. Kavárnu zdobí pohlednice pocházející ze začátku 20. století.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Choco cafe jsme byli podruhé a opět se nám tam moc líbilo. O víkendovém odpoledne to chce určitě rezervaci, bez ní bychom si asi nesedli. Tekuté čokolády i dortíky jsou výborné. Museli jsme se připomínat o některé položky z objednávky, ale slečny servírky byly milé a ochotné.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Stále nejlepší horká čokoláda v Praze. Široká nabídka různých příchutí, osobně mám ale nejraději čistou horkou čokoládu:) Místo je poměrně vytížené, bez rezervace je to téměř bez šance. Oproti Choco cafe na Betlémském náměstí má toto pro mě větší kouzlo.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO