Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Kavárna Chillis

Kavárna Chillis přímo v centru města nabízí příjemné posezení v klidném nekuřáckém prostředí. Milovníci kávy si jistě vyberou tu pravou chuť z nepřeberného množství způsobů přípravy kávy a ochutnají výtečné italské dezerty. Lze zajistit i pořádání rodinných a firemních oslav. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Chillis hodnotím velice dobře,je to podle mě nejlepší kavárna v Pardubicích.Ma kvalitní kafe,suroviny,originální cerstve dezerty a hlavně ochotný personál i majitele.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Kavárna, kam se vždy rádi vracíme. Vždycky profesionální a milá obsluha a ať si dáte kavu, limonádu nebo něco k snědku, nemůže vás to tu zklamat. Prostředí je příjemné, stejně jako hudba. Moc doporučujeme. :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chillis je moje oblíbená kavárna v Pardubicích...a to nejen kvůli výborným dortíkům a napaditému lístku, ale i kvůli moc milé obsluze. Mají tu výbornou hustou čokoládu (tmavou i bílou), stejně tak milovníci kávy si zde návštěvu užijí. Dortíky se obměňují, ale na mandlový cheesecake nebo dokonalé Profitroles nejde zapomenout. Navíc to mají vždy tak krásně nazdobené. V létě jsou v nabídce i různé drinky, limonády (koncept s chia je úplně super ), čaje... A jejich borůvkové daiquiri !
Kavárna Chillis Kavárna Chillis Kavárna Chillis
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO