Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chilli Point

Přehled hodnocení
89% celkově
94% personál
88% prostředí
89% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 9x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lahodné pokrmy, ochotná obsluha, krásné prostředí a samozřejmě výtečné chilli ve všech podobách. Už jsem Chilli Point ukázala více kamarádům a každý odešel stejně spokojený jako já. A přijdeme znovu.
Restaurace Chilli Point
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chilli restaurace je opravdu pro milovníky pálivých jídel, ale doprovod, který až tak nemusí pálivé pokrmy bude trochu trpět. Příjemná je i možnost volby denní vegetariánské nabídky. Doporučili bychom jen zařadit i pokrmy pro doprovod milovníků chilli, příp. dětské menu, protože i vývar, který měl být ze všech jídel nejméně pálivý, tak pálil jako čert. :-) Jídlo bylo asi dobré, aspoň na talíři vypadlo krásně, ale pálivá chuť byla tak výrazná, že já těžko mohla specifikovat, jak vlastně chutná. Obsluha byla velice příjemná, usměvavá a snažila se poradit. Prostředí bylo útulné a nikdo z hostů nemohl rušit telefonováním, protože signál byl slabý. :-) Cenová hladina je docela vyšší, ale to je dáno asi lokalitou. Celkově jsme byli spokojeni a byl to příjemný večer, jen jsme šli pak rychle ke konkurenci na "nechilli" zmrzlinu zneutralizovat pálení úst. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
ChilliPont máme rádi a pravidelně se tam vracíme. Skvělý podnik pro každého milovníka chilli, kde potěší nejenom chuť a vzhled pokrmů, ale i stylový design, milá obsluha a mimo jiné obchůdek s chilli specialitami. Bonus navíc jsou skvělá vína a výhodná obědová meníčka (jediný problém je se v ChilliPointu v době obědů posadit - doporučuju zavčasnou rezervaci!).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud máte rádi pálivé jídlo, nenechte si ujít Chilli Point. Stálé menu i to polední obsahují skutečně velmi zajímavá a chutná jídla. Něco podobného jsem v Praze dlouho hledal
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V tomto podniku jsme nebyli poprvé, tentokrát jsme si dali 'Black Pearl', díky čemuž se tato restaurace stává opravdu exkluzivní! Obsluha je zde velmi příjemná, interiér je krásný a zajímavý, a jídlo má vždy krásnou prezentaci. Pokud chcete okusit něco nového, musíte jít do Chilli Pointu!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
What a pleasure to come back! This time we tried the terrifying yet delicious Black Pearl: the spiciest steak sirloin with the california pepper (the world's hottest pepper, more than 2 million Scoville units!). Thanks god we had some milk and vodka shots, it was very hot!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO