Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chilli Point

Krom drinků, které zajistí lehké závratě, najdete v baru opravdové lahůdky ze světa unikátních výrobců alkoholických nápojů. Ale ani abstinent nemusí zoufat, pár schodů a ocitnete se v restaurantu Chilli point, kde připravujeme čerstvé limonády.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Lahodné pokrmy, ochotná obsluha, krásné prostředí a samozřejmě výtečné chilli ve všech podobách. Už jsem Chilli Point ukázala více kamarádům a každý odešel stejně spokojený jako já. A přijdeme znovu.
Restaurace Chilli Point
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Chilli restaurace je opravdu pro milovníky pálivých jídel, ale doprovod, který až tak nemusí pálivé pokrmy bude trochu trpět. Příjemná je i možnost volby denní vegetariánské nabídky. Doporučili bychom jen zařadit i pokrmy pro doprovod milovníků chilli, příp. dětské menu, protože i vývar, který měl být ze všech jídel nejméně pálivý, tak pálil jako čert. :-) Jídlo bylo asi dobré, aspoň na talíři vypadlo krásně, ale pálivá chuť byla tak výrazná, že já těžko mohla specifikovat, jak vlastně chutná. Obsluha byla velice příjemná, usměvavá a snažila se poradit. Prostředí bylo útulné a nikdo z hostů nemohl rušit telefonováním, protože signál byl slabý. :-) Cenová hladina je docela vyšší, ale to je dáno asi lokalitou. Celkově jsme byli spokojeni a byl to příjemný večer, jen jsme šli pak rychle ke konkurenci na "nechilli" zmrzlinu zneutralizovat pálení úst. :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO