Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
4 fotografie
Lidická 313/33, Praha 5, Praha
· Zavřeno Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Chile y Limón

Společná cesta začíná v roce 2017, kdy při návštěvě New Yorku v létě téhož roku zabloudí do nejlepší mexické taqueríi ve městě. Jednoduchost, rychlost, čerstvost a především pravé mexické chutě jim dávají brouka do hlavy. O rok později při druhé návštěvě New Yorku je tato mexická taquería nevyhnutelnou zastávkou a z brouka se stává plán otevřít v Praze vlastní mexické bistro. Možná tak chtěl osud či hvězdy, ale po návratu z USA zjistili, že v Lidické ulici se opravuje dům, který by byl ideálním místem pro jejich nové bistro. Po roční práci bylo bistro v prosinci 2019 dokončeno a s nedočkavostí se těší na otevření v lednu 2020. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    -
  • Prostředí:
    -

Vyborna mexicka restaurace, ted bohuzel nedostupna uvnitr, pouze jidlo na vydej. Dobre dopravne dostupna, hned u metra. A jejich Mexican Bowl se vsemi ingrediencemi (palive omacky i jalapenos) je skvela.

dalibor
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba