Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chicago Grill

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Výběr z vegetariánských jídel, skvělý jídla chuťově, milá a stylová obsluha a dokonalý prostory. Pro mě fakt dobrý zážitek.
Celkově   
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Jidlo bylo prumerne. Kridelka delaji skvela, salaty take, tortila take dobry. Burgry mi ale moc nechutnaji.... radeji si na ne zajdu jinam. Mohli by se polepsit...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí restaurace, obsluha také milá i přes to, že bylo v restauraci úplně plno. Burgery jsou vynikající, ale porce je to hodně velká. Obědové menu takě chutné a za dobré ceny, opět dost velké porce. Pokud jde do restaurace člověk na večeři, tak doporučuji udělat rezervaci, bývá plno
Restaurace Chicago Grill
Celkově  
personál 3
prostředí 2
jídlo 5
Jídlo bylo výborné..ačkoliv znám i lepší burger restaurace v okolí. Prostředí je jako na nádraží, sezení neni příjemné, ani útulné. Personál spolu nekominuje a vše trvá. Chtěli jsme zaplatit, čekali jsme, než vůbec někdo přišel a zeptal se, jestli si něco ještě dáme. Poté jsme čekali asi 15 minut na zaplacení a po 15 minutách přišla jiná servírka, jestli si přejeme zaplatit. Opět jsme čekali asi 10 minut, než s účtem přišla. Jídlo super, ale obsluha ani prostředí rozhodně nenadchlo. Ceny vyšší.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, nic exluzivního, ale chutnalo. Koncept této restaurace má asi působit zajímavě, ale na mě je neútulný. Obsluha milá, ale trochu neprofesionální. Donesli nám špatně pití a servírka místo toho aby napravila hned chybu, tak radši otírala vedle stoly. Mimochodem stoly působí lepivě, jako neutřené a je to asi tím, že používají chemii na lak dřevěného stolu. Co se mi nelíbilo je jídelní lístek, ne obsahem, ale grafickým zpracováním. Je tam toho moc, až oči přecházejí. Něco se i špatně čte, je to nepřehledné. Méně by v tomhle případě bylo více.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkový dojem je velmi pozitivní. Příjemná restaurace s profi personálem, zajímavý a ojedinělý interiér. Jídlo má určitě svoji kvalitu a člověk tuto restauraci opouští zcela nasycen :-)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO