Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chicago Grill

Příjemná restaurace v centru Liberce se specializuje na americkou kuchyni. Velice pestrý je i výběr z nápojového lístku, vyberete si z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkový dojem je velmi pozitivní. Příjemná restaurace s profi personálem, zajímavý a ojedinělý interiér. Jídlo má určitě svoji kvalitu a člověk tuto restauraci opouští zcela nasycen :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí velmi příjemné, obsluha milá a jídlo ještě lepší. Typické americké hamburgery, které jsou výborné. V Liberci určitě hamburgrárna první volby. Doporučuji
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 3
V rámci rodinného obědu s dětmi, ocenili jsme zejména velmi pěkné prostředí, čistotu a ochotný personál. K jídlu jsme si vybrali klasický burger, košík hranolek a dětské burgery, vše bylo velmi pěkně servírované, chuťově lehce nadprůměrné. Tragédií bylo předchozí hodinové čekání od objednání, což v kontextu z poloviny zaplněné restaurace považuji za nepřípustné. Celkový dojem nám to však nepokazilo, věřím, že se bude Chicago zlepšovat!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO