Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 190x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chicago Grill

Příjemná restaurace v centru Liberce se specializuje na americkou kuchyni. Velice pestrý je i výběr z nápojového lístku, vyberete si z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Nedoporučuji z důvodů - domácí houska se rozpadala a byla příliš suchá, kazí dojem jinak chuťově vyváženého burgeru. Samotné maso bylo poměrně dost propečené. BBQ křídla jsou ohřívaná a namixovaná z čerstvých a několik dní starých předpřipravených křídel. Dále coleslaw byl připravený hodně dopředu (možná den předem) a na chuti to díky cibuli bylo znát. Obsluha opět top top top! Vyváží drobné nedostatky kuchyně.
Restaurace Chicago Grill
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Snova burgrarna :) Vse do detailu promyslene. U kazdeho stolu zasuvka. Supr misto pro business schuzky nebo praci s laptopem. Dokonaly interier. Ocenuji sirokou nabidku americkych soft drinku (rootbeer apod.)
Restaurace Chicago Grill Restaurace Chicago Grill
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO