Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 194x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chicago Grill

Příjemná restaurace v centru Liberce se specializuje na americkou kuchyni. Velice pestrý je i výběr z nápojového lístku, vyberete si z mnoha alkoholických i nealkoholických nápojů.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Dnešní oběd s rodinou byl pro mne zklamáním. Po příchodu do restaurace nás zarazil kouř z kuchyně v prostoru restaurace a zejména dost vysoká hladina zvuku a to bylo plno sotva z poloviny. Jídlo bylo velmi rychle, ale bacon cheddar burger, který jsme si dali nás příliš neoslovil. Salátek byl velmi nahrubo, hranolky domácí. Porce celkově obrovská i pro dospělého chlapa. Pokud bych měl hodnotit prostředí a jídlo, tak stěží za tři. Co Chicago Grill vytáhne je rozhodně obsluha, že která přidává plusové body milostí a pozorností. Celkem slušná trojka, ale bohužel ne více.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hamburgery z této restaurace jsou v Liberci přímo vyhlášené ..akce na miniburgery vám dává možnost ochutnat hned více druhů najednou. Určitě se sem na burgera vrátíme
Restaurace Chicago Grill
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO