Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Che's café-bar

Přehled hodnocení
75% celkově
70% personál
79% prostředí
79% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 3x
3 0x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Docela pěkný bar na Pernštýnském náměstí v Pardubicích. Perso nál je milý, občas jsme déle čekali. Ceny jsou vyšší, ale s tím se dá počítat. Oddělená kuřácká a nekuřácká část.
Celkově    
personál 1
prostředí 3
jídlo 3
Ches café bar by byl relativně příjemným místem ke strávení večera díky stylovému interiéru s výbornou lokací... OVŠEM dojem naprosto zkazila tragická obsluha, pravděpodobně majitel, jehož arogance s přehledem překoná aroganci náměstků naproti přes náměstí na radnici. Obsluha se řídí heslem "náš zákazník - nezájem". Důstojné chování zde nečekejte. Vše podtrhly špatné matematické schopnosti dotyčného pána, který měl zřejmě na základní škole enormní absenci na hodinách matematiky a skutečná útrata tak neodpovídá účtu. Snad mu ve výpočtech nyní nově pomohla EET. Howgh
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Náš oblíbený bar na Pernštýnském náměstí. Personál milý, o naší rezervaci věděli. Míchané drinky jsou skvělé. Ceny vyšší. Rádi sem opět zavítáme a moc doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Náš oblíbený bar v centru Pardubic. V létě je zde možnost posezení na venkovní zahrádce. Uvítali jsme oddělenou kuřáckou a nekuřáckou část. Personál je moc milý a ochotný. Výborné míchané drinky a pivo! Doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Bar idelální na posezení s přáteli, výborné míchané drinky. Bar nabízí jak venkovní posezení, tak posezení v kuřácké a i v oddělené nekuřácké části. Personál vždy velice příjemný :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO