Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

18.10. dojde k vypnutí našeho Restu obchodu s vouchery. Více informací zde.
4 fotografie
Uhrova 1386, Předklášteří
· Nyní zavřeno (09:00 - 19:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Cherry cukrárna

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Zákusky jsou chuťově dobré, chybí jim ale originální nápady, které bych při tamních vyšších cenách očekával. Daleko větší problém je ale kvalita podávané kávy. Vodnaté latté chuťově jen vzdáleně připomíná kávu, navíc mléko v něm bylo silně přehřáté. Opět za cenu luxusní kavárny, v kvalitě horší, než z automatu. Personál, který se zde velmi rychle mění, je sice většinou ochotný, ale na první pohled je jasné, že nemá ani potuchy o základech přípravy kávy. Vkusné prostředí je tak asi největším plusem. Celkově se mi zdá odvážné hlavně nastavení cen, za které by člověk právem očekával mnohem vyšší kvalitu, která je jinde běžná.

Rat Atouille
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba