Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky
Na mapě

Informace Cherry cukrárna

Cherry cukrárna je vybavena vlastní výrobnou přímo v objektu, proto jsou zákusky a dorty vždy čerstvé. Pečeme podle tradičních receptur cca 30 druhů zákusků a dorty pro různé příležitosti.

Kromě zákusků a dortů nabízíme výbornou kávu Julius Meinl a Varesina na mnoho různých způsobů, horkou čokoládu, italskou kopečkovou a točenou zmrzlinu, zmrzlinové poháry a mnoho dalších pochutin.

Věříme, že pro Vás bude cukrárna Cherry pravou oázou klidu pro odpočinek či posezení s přáteli, a to v nekuřáckém prostředí. V letním období můžete využít k posezení nově zbudované venkovní dřevěné atrakce. Pro děti máme k dispozici trampolínu a pískoviště. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    2
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    4

Zákusky jsou chuťově dobré, chybí jim ale originální nápady, které bych při tamních vyšších cenách očekával. Daleko větší problém je ale kvalita podávané kávy. Vodnaté latté chuťově jen vzdáleně připomíná kávu, navíc mléko v něm bylo silně přehřáté. Opět za cenu luxusní kavárny, v kvalitě horší, než z automatu. Personál, který se zde velmi rychle mění, je sice většinou ochotný, ale na první pohled je jasné, že nemá ani potuchy o základech přípravy kávy. Vkusné prostředí je tak asi největším plusem. Celkově se mi zdá odvážné hlavně nastavení cen, za které by člověk právem očekával mnohem vyšší kvalitu, která je jinde běžná.

Rat Atouille
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno