Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chelsea pub

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
76% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha ochotná i když je restaurace plná a nestíhají, pořád jsou milí. Burgery průměrné. Ocenila bych lepší housku a praktičtější servírování.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
U tataraku bych vytkla pouze velmi silně nakrájený chléb na topinky. Burger skvělý, jen to servírování v ošatce je nepraktické. Obsluha příjemná a ochotná.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Příjemná hospoda, velký výběr piv. Ceny burgeru cca 140kč. Docela velke prostory, tzn. není nouze o místo i bez rezervace v patek večer. Na nic si nehrajou, servis i jidlo odpovidaji ceně :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jidlo i piti odpovida cenove relaci. Velky vyber z druhu piva. Doporucuji si dat nektery s burgeru ;-). Chelsea proste idealni na vecerni posezeni s kamarady u píva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Měl jsem na restauraci doporučení od kolegů a rozhodně se vyplatilo. Dali jsem si všichni burgra a všichni spokojenost. Burger v košíku vypadal pěkně, jen se to hůř jí. Prostředí restaurace příjemné, na obsluze by šlo trochu ještě zapracovat v rychlosti, přístup byl v pořádku.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO