Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Chelsea pub

Chelsea pub je restaurace ve Zlíně s typickým anglickým interiérem z masivního dubu. Restaurace je klimatizovaná, čepuje se zde 7 druhů piv a má kapacitu 170 míst. Restaurace je vhodným místem pro konání pohřební hostiny, rautu, rodinné oslavy, třídního srazu nebo firemního večírku. 


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi pěkné prostředí anglické restaurace. Vybral jsem si k jídlu hamburger. Byl vynikající. Jedinou vadou byla nehezká plastová ošatka, ve které byl servírovan. To ale jídlu neubírá na výborné chuti. Vřele tuto restauraci doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Hospoda s nádherným interiérem v Anglickém stylu. Mají velký výběr piva, občas i speciálů a personál je zde většinou velmi milý a vstřícný, takže pokud chceme posedět večer někde v centru Zlína, Chelsea je sázka na jistotu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Obsluha ochotná i když je restaurace plná a nestíhají, pořád jsou milí. Burgery průměrné. Ocenila bych lepší housku a praktičtější servírování.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO