Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 300x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je prestižní restaurace s kouzelnou atmosférou a fantastickou kuchyní. Sídlí v novogotickém zámku a šéfuje jí Ondřej Slanina, který je známý z televizní show Kluci v akci.

V Chateau St. Havel si pochutnáte na specialitách klasické české a evropské kuchyně. Používají tu ty nejkvalitnější suroviny od místních farmářů, převážně v bio kvalitě.

Šéfkuchař Ondřej Slanina má na kontě spoustu prestižních ocenění včetně bronzové medaile z kuchařské olympiády IKA v německém Erfurtu. Při přípravě pokrmů v Chateau St. Havel vychází z původních receptur, které šikovně kombinuje s moderní gastronomií. Jeho životní motto zní: „Neznám slovo nejde.“

V Chateau St. Havel se můžete těšit i na zámeckou atmosféru a exkluzivní interiéry. Z letních teras je krásný výhled do anglického parku, zimní zahrada nabízí opravdovou romantiku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace poskytuje klidné a velmi příjemné prostředí pro pracovní oběd. Přístup personálu na profesionální úrovni. Jídelní lístek nabízí vskutku delikatesy, nabídka pro milovníky dobrého kuchyně.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívil jsem dnes restauraci s kolegou na pracovní oběd. Denní menu bylo vynikající a oba jsme si odnesli velmi příjemný zážitek; zejména pažitko-bramborové pyré a ragú z hlívy ústřičné výborně ladilo s hovězími líčky. Restauraci opět velmi rád navštívím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO