Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 297x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Chateau St. Havel

Chateau St. Havel je prestižní restaurace s kouzelnou atmosférou a fantastickou kuchyní. Sídlí v novogotickém zámku a šéfuje jí Ondřej Slanina, který je známý z televizní show Kluci v akci.

V Chateau St. Havel si pochutnáte na specialitách klasické české a evropské kuchyně. Používají tu ty nejkvalitnější suroviny od místních farmářů, převážně v bio kvalitě.

Šéfkuchař Ondřej Slanina má na kontě spoustu prestižních ocenění včetně bronzové medaile z kuchařské olympiády IKA v německém Erfurtu. Při přípravě pokrmů v Chateau St. Havel vychází z původních receptur, které šikovně kombinuje s moderní gastronomií. Jeho životní motto zní: „Neznám slovo nejde.“

V Chateau St. Havel se můžete těšit i na zámeckou atmosféru a exkluzivní interiéry. Z letních teras je krásný výhled do anglického parku, zimní zahrada nabízí opravdovou romantiku.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Chateau Havel umí překvapit skvělým jídlem a tentokrát se to povedlo zejména v případě mořského vlka s humrovou omáčkou a chřestovým rizotem. A jsem nadšený z jejich privátního vinného lístku.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporučuji vyzkoušet denní menu -předkrm či polévka hlavní jídlo nejen maso ale i ryby jsou tu výborné a dokonalou tečku dělá dezert. My měli mangový sorbet, byla to lahůdka. Nabídka vín příjemně překvapila nejen kvalitou, ale i cenou.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci navštěvuji pravidelně. Při dnešní návštěvě jsem zvolil víkendové menu a velmi ocenil zejména výborný předkrm tvořený kozím sýrem v kombinaci s červenou řepou a s čerstvým lesním ovocem, byť i hlavní chod a dezert byly velmi dobré. Trochu jsem však byl zklamaný z obsluhy, která byla sice příjemná a nemám žádnou specifickou stížnost, ale během mých minulých návštěv byla ještě více profesionální a pozornější.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO