Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Chata Na vyhlídce

Majestátní hrad Litice se pne nad stejnojmennou vesničkou, která leží v romantickém údolí řeky Divoké Orlice. Restaurace nabízí  v příjemné posezení . Podáváme moderní gastronomii, což vyžaduje delší přípravu jídel, podle náročnosti pokrmu. Čekací doba se pohybuje kolem 25-ti minut. Vaříme pouze z čerstvých potravin bez používání polotovarů. Delším čekáním se Vám odměníme v podobě chutných a kvalitních jídel. Restaurace je nekuřácká, proto jsme vhodnou volbou pro rodinu s dětmi. Restaurace nabízí útulné prostředí pro rodinné oslavy, svatby, obchodní jednání nebo školení. K dispozici je také salonek s pc a wi-fi připojením. V létních měsících možnost grilování na terase. Jsme schopni pořádat pracovní školení, firemní akce , společenské večírky a svatební hostiny. V letních měsících je otevřena terasa s krásným pohledem na Orlické hory a města z nedalekého okolí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO