Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 36x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Charlie's Square

Restaurace s minipivovarem v centru Brna. Připravili si zde pro Vás českou domácí kuchyni v moderní pojetí, snoubící se s jedinečnou chutí piva a vlastními lahodnými dezerty. V nápojovém lístku naleznete nefiltrované Charlie´s beer 11° a Charlie´s beer special.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná moderní pivnice, bohužel nemá moc výhodnou polohu. Obsluha milá, hned se nás ujala. Pivo si vaří svoje, ale nějak moc mě neohromilo. Cibulové kroužky byly dobré. Ceny jsou dražší.
Restaurace Charlie's Square Restaurace Charlie's Square Restaurace Charlie's Square Restaurace Charlie's Square
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Prostředí krásné, rezervace ok, obsluha milá. Cibulove kroužky byly fajn i omáčky, ale chyběla mi na stole slánka a nějaký ubrousek, přece jen kroužky jsou mastné. Pivko průměr
Restaurace Charlie's Square
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci mám dlouhodobě rád svým stylem, jídelníčkem a tím, že má skutečně nekuřáckou část. I tentokrát jsem byl spokojený. Oproti jiným podnikům, je zde velmi rychlá obsluha.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO