Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Charlie's Mill

Ve stylovém prostředí restaurace Charlie´s Mill ochutnáte jak českou gastronomii v moderní pojetí, tak speciality z grilu, čerstvé těstoviny či domácí dezerty.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Chodím více méně pravidelně na polední menu, protože je to velmi příjemné místo s dobrou obsluhou. Musím ale bohužel říct, že v poslední době se dost zhoršila kvalita jídel. Např. dnes studená polévka, další jídlo byly mexické fazole s klobásou - ovšem klobása nešla pokousat, fazole byly rozvařené s celé to plavalo v oleji. Takže jediné, co mně z toho chutnalo, bylo čepované pivo...

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Moc pěkné prostředí, stylové se zahradou. Denní menu bylo moc dobre.

Polarka
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno