Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 116x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Charleston restaurant

Přehled hodnocení
86% celkově
85% personál
88% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 50x
4 50x
3 13x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má celé jedno kuřácké a jedno nekuřácké patro. Ani jsme o tom nevěděli, ale dole hrál večer ve všední den klavirista, coz bylo velmi prijemne a nijak to nerusilo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jsem dlouholetým zákazníkem tohoto podniku, při této návštěvě to bylo poprvé kdy jsem byl nespokojení s rezervací! Stůl jsem rezervoval týden před plánovanou večeří a i přesto jsem byl usazen ke stolu, o který jsem žádal v rezervaci! A to stůl v části s piánem. Rezervace mi byla potvrzena a já očekával, že všechno proběhne tak jak má. Když jsme dorazili do restaurace, tak v požadované části nebyl žádný stůl volný. Když jsem oslovil obsluhu ( jinak vždy milou) tak jsem byl překvapen velkým zmatkem, který ten večer v restauraci panoval. Na konec nás obsluha usadila v jiné části restaurace a večer proběhl celkem v pohodě. Jsem si jistý, že se již v této restauraci se nebere zřetel na rezervace, když přijde velké množství ZAHRANIČNÍCH hostů. Prostě Vás usadí do méně romantické části restaurace. Byl bych 100 X spokojenější, když by mi rezervace nebyla potvrzena a ne změněna bez upozornění! Tak, že velké zklamání!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
rezervaci jsem si udělali na poslední chvíli a i přesto jsme dostali krásný stoleček. Každý večer zde hraje pan na piano, což navodí krásnou, romantickou atmosféru. určite doporucuji
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Syn chtěl na oslavu mých narozenin steak a tak jsme šli slavit do Charleston restaurant. Bifteky jsme si objednali médium rare, čekali as 45 minut, pak si velmi pochutnali, zaplatili asi 400 Kč za porci a odešli Jídlo a prostředí velmi pěkně ceny vyšší ale ne přemrštěné čekací doba na nás vkus o 15 minut delší než mělo být plno zdalekoa nebylo). Ale celkem vzato pro dobrý steak v Karlíně bych se tam i vrátil.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Domácky působící prostředí restaurace, která od 20,00 měla živý klavírní doprovod. Vyzkoušeli jsme jak vepřové medailonky v hořčičné omáčce se sýry - tak i grilovanou panenku s ořechy a moc si pochutnali. Dozajista přijdeme znovu v početnější sestavě do pulzujícího příjemného podniku jakým Charleston je.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nebyla jsem zde poprvé ani naposled. Objevila jsem však geniální předkrm, který se dá využít i jako pochutina k vínu. Marinovaná cuketa s kozím sýrem, sušenými rajčaty a piniovými oříšky! Ten sýr byl naprosto delikátní, lepší jsem snad neměla. Mňam.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Interiér příjemný, otevřeno do 01hod což bylo rozhodující (kuchyně cca do 24). Personál spíše indiferentní, ale vcelku ochotný, jídlo spíše podprůměrné.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Doporucuji. Je zde prijemna atmosfera hlavne ve dvou a od 20 hodiny se zde hraje na klavír. Proste trochu jina restaurace a jsem zde poněkolikáté a vzdy chutné jidlo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO