Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 116x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Charleston restaurant

Charleston je stylový restaurant připomínající atmosféru 30-tých let. Restaurace má několik částí (kuřácké i nekuřácké), denně je k dispozici živá hudba (klavír). V létě jsou k dispozici 2 zahrádky (jedna je vně traktu se samostatným barem a venkovním grilem, další zahrádka je před restaurací).

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace má celé jedno kuřácké a jedno nekuřácké patro. Ani jsme o tom nevěděli, ale dole hrál večer ve všední den klavirista, coz bylo velmi prijemne a nijak to nerusilo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jsem dlouholetým zákazníkem tohoto podniku, při této návštěvě to bylo poprvé kdy jsem byl nespokojení s rezervací! Stůl jsem rezervoval týden před plánovanou večeří a i přesto jsem byl usazen ke stolu, o který jsem žádal v rezervaci! A to stůl v části s piánem. Rezervace mi byla potvrzena a já očekával, že všechno proběhne tak jak má. Když jsme dorazili do restaurace, tak v požadované části nebyl žádný stůl volný. Když jsem oslovil obsluhu ( jinak vždy milou) tak jsem byl překvapen velkým zmatkem, který ten večer v restauraci panoval. Na konec nás obsluha usadila v jiné části restaurace a večer proběhl celkem v pohodě. Jsem si jistý, že se již v této restauraci se nebere zřetel na rezervace, když přijde velké množství ZAHRANIČNÍCH hostů. Prostě Vás usadí do méně romantické části restaurace. Byl bych 100 X spokojenější, když by mi rezervace nebyla potvrzena a ne změněna bez upozornění! Tak, že velké zklamání!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO