Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Charles Bridge Restaurant

Přehled hodnocení
75% celkově
83% personál
80% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 0x
3 0x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Tragická past na cizince! Asi rozumím podnikatelskému záměru, kdy u turistů vlastně na ničem nezáleží a vyplatí se ošidit úplně všechno - nikdo se znovu nevrátí. Exteriér s pekelnou matrjoškovou pasáží u Karlova mostu podnik asi neovlivní, interiér i s polomrtvými prostorami je o něco málo lepší, obsluha vlastně dělá co může...a výkon kuchaře je totální katastrofa ve všech směrech - paštika z kachny kyselá, carpaccio chuti mdlé a nevalné, pstruh utrápený a bez chuti - a horší, vysušenější a neochucenější kachnu jsem za posledních 30 let němel nikde - děs a zločin! Jmenuje se konfit a všechnu šťávu vylili do řeky? Bonusovým bodem budiž úžasný živý kytarista, který s grácií skvěle brnkající třeba U2 nebo Pink Floyd jen o fous zabránil utopení kuchaře ve Vltavě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonale. Výborne jídlo a úžasne milý personal, včetně uvadeče u vstupu! Navíc živá hudba, která dotvarela dokonalou atmosféru! Ceny vzhledem k umístění restaurace hned vedle Karlova mostu více než přijatelné. Rádi se sem vrátíme !
Charles Bridge Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personál vůbec nevěděl o naší rezervaci. Ta však nebyla ani potřeba, v restauraci bylo v pátek 8 hostů. Jeden číšník se snažil, ale kvalita jídla podprůměrná.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci jsme byli již několikrát, ale tentokrát bylo jídlo opravdu vynikající. Losos byl výborně připravný. Velmi milý obsluhující číšník byl velmi pozorný. Děkujeme.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO