Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Charles Bridge Restaurant

Vítejte v restauraci pro milovníky nejen tradiční české kuchyně! V restauraci Charles Bridge sází na dodržování tradičních receptů, kvalitu a čerstvost ingrediencí - těšte se na svíčkovou omáčku, hovězí guláš, vepřové koleno na černém pivě, hovězí líčka na červeném víně, nebo na kuřecí řízek s lehkým bramborovým salátem.

Vedle tradiční české kuchyně nabízí Charles Bridge i speciality kuchyně mezinárodní v čele se steaky, rybami, čerstvými těstovinami a saláty. Čepují tu hned tři druhy piva a k mání je také pestrý výběr moravských a světových vín nebo domácí limonády.

Restaurace je umístěna v zátoce na plovoucím pontonu s krásným výhledem na Mosteckou věž a Karlův most.


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonale. Výborne jídlo a úžasne milý personal, včetně uvadeče u vstupu! Navíc živá hudba, která dotvarela dokonalou atmosféru! Ceny vzhledem k umístění restaurace hned vedle Karlova mostu více než přijatelné. Rádi se sem vrátíme !
Charles Bridge Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Personál vůbec nevěděl o naší rezervaci. Ta však nebyla ani potřeba, v restauraci bylo v pátek 8 hostů. Jeden číšník se snažil, ale kvalita jídla podprůměrná.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO