11 fotek

Charles Bridge Restaurant

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Charles Bridge Restaurant

Vítejte v restauraci pro milovníky nejen tradiční české kuchyně! V restauraci Charles Bridge sází na dodržování tradičních receptů, kvalitu a čerstvost ingrediencí - těšte se na svíčkovou omáčku, hovězí guláš, vepřové koleno na černém pivě, hovězí líčka na červeném víně, nebo na kuřecí řízek s lehkým bramborovým salátem.

Vedle tradiční české kuchyně nabízí Charles Bridge i speciality kuchyně mezinárodní v čele se steaky, rybami, čerstvými těstovinami a saláty. Čepují tu hned tři druhy piva a k mání je také pestrý výběr moravských a světových vín nebo domácí limonády.

Restaurace je umístěna v zátoce na plovoucím pontonu s krásným výhledem na Mosteckou věž a Karlův most.


Zobrazit více
  • +5

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 1
  • Personál: 3
  • Prostředí: 2

Tragická past na cizince! Asi rozumím podnikatelskému záměru, kdy u turistů vlastně na ničem nezáleží a vyplatí se ošidit úplně všechno - nikdo se znovu nevrátí. Exteriér s pekelnou matrjoškovou pasáží u Karlova mostu podnik asi neovlivní, interiér i s polomrtvými prostorami je o něco málo lepší, obsluha vlastně dělá co může...a výkon kuchaře je totální katastrofa ve všech směrech - paštika z kachny kyselá, carpaccio chuti mdlé a nevalné, pstruh utrápený a bez chuti - a horší, vysušenější a neochucenější kachnu jsem za posledních 30 let němel nikde - děs a zločin! Jmenuje se konfit a všechnu šťávu vylili do řeky? Bonusovým bodem budiž úžasný živý kytarista, který s grácií skvěle brnkající třeba U2 nebo Pink Floyd jen o fous zabránil utopení kuchaře ve Vltavě.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace