Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Charles Bridge Restaurant

Vítejte v restauraci pro milovníky nejen tradiční české kuchyně! V restauraci Charles Bridge sází na dodržování tradičních receptů, kvalitu a čerstvost ingrediencí - těšte se na svíčkovou omáčku, hovězí guláš, vepřové koleno na černém pivě, hovězí líčka na červeném víně, nebo na kuřecí řízek s lehkým bramborovým salátem.

Vedle tradiční české kuchyně nabízí Charles Bridge i speciality kuchyně mezinárodní v čele se steaky, rybami, čerstvými těstovinami a saláty. Čepují tu hned tři druhy piva a k mání je také pestrý výběr moravských a světových vín nebo domácí limonády.

Restaurace je umístěna v zátoce na plovoucím pontonu s krásným výhledem na Mosteckou věž a Karlův most.


Recenze restaurace

Celkově     
personál 3
prostředí 2
jídlo 1
Tragická past na cizince! Asi rozumím podnikatelskému záměru, kdy u turistů vlastně na ničem nezáleží a vyplatí se ošidit úplně všechno - nikdo se znovu nevrátí. Exteriér s pekelnou matrjoškovou pasáží u Karlova mostu podnik asi neovlivní, interiér i s polomrtvými prostorami je o něco málo lepší, obsluha vlastně dělá co může...a výkon kuchaře je totální katastrofa ve všech směrech - paštika z kachny kyselá, carpaccio chuti mdlé a nevalné, pstruh utrápený a bez chuti - a horší, vysušenější a neochucenější kachnu jsem za posledních 30 let němel nikde - děs a zločin! Jmenuje se konfit a všechnu šťávu vylili do řeky? Bonusovým bodem budiž úžasný živý kytarista, který s grácií skvěle brnkající třeba U2 nebo Pink Floyd jen o fous zabránil utopení kuchaře ve Vltavě.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonale. Výborne jídlo a úžasne milý personal, včetně uvadeče u vstupu! Navíc živá hudba, která dotvarela dokonalou atmosféru! Ceny vzhledem k umístění restaurace hned vedle Karlova mostu více než přijatelné. Rádi se sem vrátíme !
Charles Bridge Restaurant
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO