Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 206x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cesta časem

Přehled hodnocení
83% celkově
81% personál
85% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 71x
4 91x
3 17x
2 6x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Našel jsem tuto restauraci náhodou a opravdu nás to překvapilo. Restaurace je krásná, obsluha úžasná a ochotná a jídlo naprosto dokonalé! Skoro až pohádkové, že?!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Chodíme sem občas na obědy - tehdy pokud je něco přijatelného na denním menu. Z menu se docela dobře nají i velkej chlap + dobrá cena. Dnes bylo jídlo dobré. Polévky mají většinou ucházející. Hlavní jídlo přijatelné. Dnes jsem ovšem dostala studené brambory. Zlepšení oproti předchozím návštěvám.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace ma prijemne prostredi a zahradu s detskym koutkem i s odrazedly,takze pri hezkem pocasi se i drobotina zabavi. Personal sice ochotny,ale neznaly co se tyce menu. Na vse se chodi ptat.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dokonale jsme popili až se skoro ožrali jako prasata a pak šli domů .... mimochodem - omlouvám se za hluk při odchodu, ale na druhou stranu prozpěvovali jsme vám ódy :D
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Do restaurace Cesta časem chodíme s přáteli pravidelně. Úplně jsem si oblíbila jejich konfitované jehněčí kolínko s rozmarýnem a bramborovým pyré. Podnik doporučuji 4 hvězdami.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Pokud se chystáte do Dejvic za jídlem, tuto restauraci Vám jednoznačně doporučuji. Prostory podniku jsou moderní a menu výborné. Zkuste ochutnat třeba jejich konfitované jehněčí kolínko, mně osobně velmi chutnalo.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
I díky nádhernému počasí vynikající atmosféra večeře na venkovní terase a skvělá grilovaná žebírka.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pro milovníky piva Bernard a zejména české kuchyně. Ochutnali jsme tatarák - příjemně dochucený a v rámci rybího týdne i steak z tuňáka na grilu ze zeleninou, bohužel příliš upečený a sušší. Ale na gulášek a další si rádi zase zajdeme.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Už nějakou dobu jim nefunguje notebook s vaším rezervačním systémem, tudíž o mojí rezervaci ani nevěděli. RESTU by mělo sjednat nápravu, protože takto lidé rezervují něco, co žádný zaměstnanec ani nevidí ...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO