Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 249x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Bernard PUB Cesta časem

Restaurant se nachází ve starých Dejvicích mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou v poklidném prostředí mimo dosah městského ruchu. V létě roku 2004 byl objekt po rekonstrukci opět uveden do provozu a i Vy v něm můžete nalézt zajímavé prostory v podobě malých salónků pro cca 20 –30 osob, které jsou vhodné k pořádání různých akcí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 3
prostředí 1
jídlo 1
Ackoliv jsme meli rezervaci, usadili nas ke stolu nejblize k baru - velky kraval, jak na sebe cisnici pokrikovali. Fish&chips strasne mastne, presmazene, testicko se nedalo rozkrajet. Tagliatele rozvarene, nasekane na velikost ryze. Nepldoporucuji a nevratim se.
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Do této restaurace jsem chodil rád. Musím ale říci, že od té doby, co je to Bernard Pub, jde to všechno viditelně dolů. Ten den tam byla specielní akce grilování, seděli jsme venku, hodně lidí to ano, ale že by to byla omluva na to, že si nás půl hodiny nikdo nevšímal, to ne. Další čekání na jídlo a zatím jsme mohli pozorovat jak personál zmateně pobíhal po zahrádce. Nebyla to úplně jeho chyba, manažer restaurace byl ještě tragičtější. Jak se říká, ryba smrdí od hlavy. No odešli po pár pivech, nějakém, malém, jídle, někteří opravdu naštvaní někteří spíš pobavení, jak to nezvládají, to dle naturelu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO