Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 215x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Cesta časem

Restaurant se nachází ve starých Dejvicích mezi Vítězným náměstím a Hanspaulkou v poklidném prostředí mimo dosah městského ruchu.
V létě roku 2004 byl objekt po rekonstrukci opět uveden do provozu a i Vy v něm můžete nalézt zajímavé prostory v podobě malých salónků pro cca 20 –30 osob, které jsou vhodné k pořádání různých akcí.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Razervaci jsme měli od 18.00. Velmi milý personál a rychlá obsluha, skvělé pivo a dobré jídlo. Za mě bych ztlumil české hity v rádiu, jinak moc milá návštěva!
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Budu se opakovat. Jidlo průměrné. Dobře hodnotím polévky. Ale pokaždé mě tam něco překvapí nebo naštve. Dnes jsme byli s kolegama na obědě a od paní servírky jsem dostala vynadáno, že jsem neřekla předem, že chci platit kartou. A ještě takovým způsobem, že jsem se hodně držela... raději si koupím rohlík s párkem, než jít opět do této restaurace!!!
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Cesta časem je moc hezká restaurace s velmi příjemným a nápomocným personálem. Celou dobu se na nás usmívali. Jídlo bylo nadprůměrné, všichni jsme si pochutnali.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO