Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace Český mlýn

Přehled hodnocení
75% celkově
80% personál
75% prostředí
70% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Jidlo esteticky nebylo dotazene. Preolejovan rizek v cesticku a ani druhe jidlo nezaujalo.Obsluha ok, ale nebylo videt a bylo slyset posmivani. Pusobilo neprijemne. Slo o flirtovani obsluhy za barem dle fraze : "Nech toho". Ubrus nevymenen/nevycisten- drobky. Zvenku pusobilo mnohem lepe. Dle nazvu jsem cekal vic ceskych jidel v ocekavane kvalite. Napis :Prijmeme kuchare u vstupu , uz vesti , ze jidlo nemusi byt 100%. Pan pri nasem odchodu cetl a premyslel jestli jit dal. Cena jidla neodpovidala kvalite. Treba pred tyden v Roznovskem pivovaru za tu cenu luxusni jidlo a progi chovani obsluhy.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Prostředí je super, čekal jsem ale, že to bude spíš restaurace než klasická vesnická hospoda. Na výběr je ze dvou kuchyň - normální a grill. Objednali jsme si oba z grillu, protože pár vedle nás si objedná každý z jiné kuchyně a pan už měl dojezeno zatímco paní teprve jídlo přinesli. Porce jsou obrovské, ale lepší by bylo méně v lepší kvalitě. Personál je ochotný. Pro velké jedlíky, kteří jsou na guláš, svíčkovou, žebra, kolena doporučuji, jinak ne. Pozor, nelze zde platit kartou.
Restaurace Český mlýn Restaurace Český mlýn
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Rychlá obsluha, výborné jídlo z grilu.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Český v názvu - česky jídelníček. Dali jsme si čtyři různá jídla (tři různé polévky), všichni bez problémů. Gulášovka opravdu z masa a né z granulátu, výborně ochucená. Svíčková, vepřová, knedlík a zelí, řízek i maso z grilu bez problémů. Obsluha rychlá, ochotná. Pro větší komfort hostů bych doporučil "podprdelník" na lavice. Pokud přijdete nalehko z auta, tak to studí.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO