Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 24x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Česká hospůdka Mariánské Lázně

Česká hospůdka je restaurací v centru Mariánských Lázní ve stylu české hospody s posezením u vyhřátých krbů. Restaurace je zaměřena na českou domácí kuchyni, připravovanou z regionálních surovin tradičními postupy. Žízeň zaženete plzeňskými pivy, která najdete na speciálním pivním lístku. V letních měsících ochutnejte speciality z grilu na jedné z teras.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi chutné jídlo, dlouho se ale čeká na jídla na objednávku.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná hospůdka s výborným jídlem a velice milou obsluhou. Trošku zastrčená, ale o to lepší. Ceny velice přijatelné na to, že je to v podstatě centrum města. Doporučuji
Česká hospůdka Mariánské Lázně
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Česká hospůdka patří ke skvělým podnikům v Mariánských Lázních, které rád navštěvuji. Skvělé prostředí s krbem, vstřícný personál i výborná kuchyně. Miluji zdejší telecí líčka na víně nebo polévku v chlebu. Kdo navštíví a ochutná, ten si vskutku pochutná :-)
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO