Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Červené jablko, s.r.o.

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci Červené jablko se mi nejvíce líbilo klasické prostředí čínské restaurace s rybičkami a to, že část byla i kuřácká. Jinak jsem si představovala, že někde za kuchyní bude ukrytá tajná místnost, tak jako to bývá ve filmech :) Měli výborné jarní závitky. Švestkové víno nic moc.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 2
Velmi malý výběr, na oběd jsme tam byli sami a tím pádem nic nejezdí, začarovaný kruh.. Bohužel
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes bohužel slabší nabídka. Sushi chutné a čerstvé ale menší výběr než jinde. Nebyla v nabídce ani na požádání mořská řasa ani žádný salát. Prý na pás nedávají ale salát si lze přikoupit
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Nejlevnější sushi v Praze! (Po-Pá do 17 hod pouze 206Kč) Milý personál příjemné prostředí v typickém čínském stylu. Jedinou nevýhodou bylo, že jsem byl kolem 16hodiny, kdy je o running malý zájem. Určitě bych doporučil buď kolem oběda a nebo potom později večer (268Kč) kdy je i větší výběr. S ohledem na cenu doporučuji, neočekávejte však takovou různorodost jako když si dáte v OC za 350Kč. Za mě doporučuji a přijdu na levné sushi zase :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 3

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO