Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Červená Lhota Restaurant

Restaurace nejen pro romantické povahy se nachází v památkově chráněné budově v areálu zámku Červená lhota. Moderní restaurace poskytuje zákazníkům špičkové nejen gastronomické služby. Je zde možnost pořádat svatbu, a to s veškerým servisem, firemní večírky, konference či teambuilding. Další službou je ubytování v areálu. Můžete si zde půjčit piknikový koš či kolo na vyjížďky po okolí. Samozřejmostí je i venkovní terasa či dětský koutek. Kapacita restaurace je 80 míst, stejně tak i venkovní terasy. Otevírací doba je sezónní (níže uvedená platí pro letní měsíce červenec - srpen) Akceptované kreditní karty: MasterCard, VISA, VISA Electron, Maestro, American Express, Diners Club, JCB. Možnost vystavení dárkových poukazů.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO