Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Černý kafe - coffee bar

Kavárna Černý kafe s příjemnou atmosférou vám nabízí odpočinkové posezení při šálku jedinečné kávy nebo dobrého moravského vína. Kavárna je ideálním místem pro firemní schůzky, přátelská setkání i menší oslavy. Nejen v letních dnech si můžete šálek kávy vychutnat na útulné zahrádce ve dvoře.

Od rána pro vás připravují skvělé snídaně, snack menu, polévky a další sladké a slané dobroty. Zároveň tu vždy najdete zákusky a dorty připravované s láskou dle vlastních nebo tradičních receptů.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba