Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Černokostelecký pivovár

Zájezdní hostinec má k potěše ducha i těla otevřeno denně od 11 do 23 hodin. Jídelní lístek nabízí výborná jídla, která pro vás připravili zdejší kouzelníci kuchaři. V rámci zkvalitnění služeb byl zprovozněn dětský koutek a v podstatě celá jedna místnost je určena Vašim nejmenším. Jedná se o tzv. včelín samozřejmě nekuřácký prostor, který je přístupný buď z hostince nebo i z pivovarského dvora anóbrž zahrádky. Venkovní posezení Část pivovarského dvora byla vyčleněna pro účely venkovního posezení hostince. V klidu od ruchu silnic obklopeni pivovarským industriálem si můžete vychutnat nějaké to pivo či něco jiného. Internet V rámci celého hostince včetně zahrádky, strojovny či humna funguje bezdrátový internet. Proč pracovat v kanceláři, když můžete u piva? Bohužel však tu nenaleznete WIFI FREE, ale pouze připojení k internetu zdarma.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Klasická hospoda se skvělým pivem i jídlem.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO