Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 8x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Černá Růže

Přehled hodnocení
93% celkově
80% personál
73% prostředí
93% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 3x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Prijemne prostredi, kteremu by slusel novy design a prijemna hudba. Ochotny personal doporucil vynikajici a cerstve jidlo, ktere bylo uzasne vychucene a lahodne. Urcite se vratime na nove menu.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vyjímečná restaurace v prezentaci pokrmů,chutné dezerty.
Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Místo, kde Vás samotné jídlo neskutečně baví, ať už samotnou prezentací nebo svojí vynikající a různorodou chutí. Určitě můžu doporučit pro romantickou večeři nebo i na rodinnou oslavu.
Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Restauraci jednoznacne doporucuji, byl jsem spokojen, ale jsou veci, ze kterych jsem lehce rozpacity... +++ výborně vyladěné jídlo včetně prezicního servisu +++ výborné domácí limonády +++ již v lístku spárované jído s vínem (příště už si ujít nenechám) +++ milá obsluha, včetně kuchaře, který nás přišel pozdravit --- složité menu - Ala Carte menu složené na stole do ruličky, nápojový lístek, bar FOOD menu, vinný lístek + denní nabídka na tabuli. Strašně nepraktické a zmatečné. --- nedotažený interiér od minulého provozovatele pizzerie. Za barem se na nás "směje" pizza pec, půl interiéru jakž takš odpovídající a moderní, půlka humpolácky ve dřevě jak pivnice ... :( --- číšník byl možná nervózní, působil trošku nejistě... A ani plus ani mínus, neměli hovězí, na které já chodím ven nejraději. Mínus za to, že ho neměli. Plus za to,že vysvětlili proč a já mám důvod přijít zas.
Restaurace Černá Růže Restaurace Černá Růže
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S touto restaurací nemůže být nespokojen žádný nadšenec do kvalitní a moderní gastronomie. Jednoznačně doporučení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO