Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotografií
Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Černá ovce

Chcete se výborně najíst a pobavit v místě, které má svojí historii, svoji atmosféru a kde jste vždy vítáni? Zastavte se ve zdejší klubové restauraci. Na statku navazují na tradici klasického hospodářství a chovají tu ovce, kozy, krávy, koně, prasata, králíky a drůbež. Zastavit se tu můžete také na domácí zabijačku. Zaměřují se tu na klasickou kuchyni s použitím moderních technologií. Jídelní lístek je pravidelně obměňován a ve speciálních nabídkách využívají sezónní suroviny a plodiny. Z lístku si vyberou i vegetariáni a každý všední polední menu obsahuje jedno vegetariánské jídlo. Většina zdejších pokrmů je bezlepková, nepoužívají kořenící směsi ani žádné jiné skryté nosiče pšeničného škrobu. Restaurace má kapacitu 70 míst + 35 v salonku v patře. Letní zahrádka pojme nyní až 80 lidí. Na čepu pak očekávejte pivní speciály z plzeňských minipivovarů.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Lukáš Havlíček
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Nejlepší a NEJHEZČÍ restaurace v Plzni!!!

Ifanka4
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba