Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 14. října byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do 3. listopadu a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

8 fotek
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Černá ovce Zličín

Dovolujeme si Vás pozvat do znovu otevřené restaurace na Zličíně. Nachází se v prostorách bývalé restaurace Fellini. Nabízí českou i mezinárodní kuchyni, polední menu, široký výběr teplých i studených nápojů. Na čepu mají Pilsner Urquell 12° a světlého Kozla 11°.

Pokud hledáte prostory pro firemní akce, školení, oslavy narozenin, svatby, promoce, rauty a bankety, disponují také VIP salonkem a konferenční místností s projektorem. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    2
  • Prostředí:
    3

Klasická sídlištní papárna. Personál otřesný. Jídlo průměrné. Jako nouzovka ok, ale když to půjde, budu se tomuto podniku vyhýbat. Za rohem je nákupní park, tam je lepší výběr.

Da
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba