Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 12x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felice Parisienne Brasserie

Přehled hodnocení
96% celkově
96% personál
98% prostředí
94% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 1x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Velmi příjemné posezení v romantické atmosféře jak pro pár tak pro poklidnější skupinu. Sice poměrně malý výběr jídel v menu, ale dobře připravené a kvalitní. Obsluha příjemná, ovšem nalezení restaurace poměrně problematické, protože na ulici není prakticky žádná cedule a restaurace je utopena ve vnitrobloku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V pátek mi bylo sděleno, že restaurace je z důvodů rekonstrukce uzavřena.Škoda,ráda sem chodím občas na oběd, dobře vaří. Oceňuji však, že mi zavolali. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci velmi ráda navštvuji pro její krásnou atmosféru, milý a pozorný personál a skvělé jídlo. Včera jsme si pochutnali na výborném zeleninovém salátu, jen mečoun byl trochu sušší, ale pak to napravila sladký citrónová dortík.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme se pochutnali na skvělém lososu a kalamárech. Zeleninové saláty byly navíc doplněný ovocem, melounem a pomerančem, a tyto variace miluji. Navíc jsme si mohli popovídat s velmi přetelským a profesionálním personálem. Pro mne je to top restaurace, kam se ráda vracím. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace byla opět velmi příjemným zážitkem. Usměvavý a ochotný personál, luxusní prostředí a skvělé jídlo. Pochutnalijsme si na kuřeti na kari připraveném kuchařem, pokud se nepletu, tak z Indie. I čokoládová tečka byla fantastická. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá volba v centru Prahy v porovnání ceny/kvality a výběru jídla. Bufet s přípravou hlavního jídla přímo na místě a z čerstvých surovin. Mimořádně příjemný a milý executif chef.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Ve felice opět nezklamali. Skvělá obsluha, skvělé jídlo. Kuchaři mě dostali tentokrát s rýží - mix černé neloupané a klasické dlouhozrnné rýže je skvělý nápad a rovněž to skvěle chutnalo :-). Budu se těšit na další návštěvu
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 3
Na jejich business buffet lunch čas od času rád zavítám a nikdy jsem nebyl zklamán. Kuchyně je skvělá!!! Návštěva restaurace má jediný háček, je takřa mission impossible se dopátrat co se vaří / bude vařit :-) Docela se jim to daří držet v tajnosti :-D, zda je to účelně, nevím. Natrefili jsme na masopustní menu, chuťově fajn, jen myslím, že by se restaurace měla držet jejich obvyklého směru, pochutnal bych si mnohem více (proto taky jen 3 hvězdy, ač normálně restaurace zaslouží plných 5 )
Restaurace Felice Parisienne Brasserie
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do této restaurace se velice ráda vracím. Ochutnáváme opravodvé delikatesy, velmi dobře připravené, atmosféra podníku na mne vždycky dýchne sváteční pohodou. Vřele doporučují
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme slavili synovcovy narozeniny protože je gurmán a vždy ocení dobré jídlo, pozvala jsem jej i s rodinou na oběd. Byl velice spokojený, pochutnal si na rybě a ochutnal i skvělé připravené vepřové maso, Restairace se mu moc líbila.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO