Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 11x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felice Parisienne Brasserie

Výborná restaurace se skvělým obědovým barem a velice příjemným interiérem. Denně k obědu nabízejí, výběr několika předkrmů, dezertů a hlavních jídel, která pro vás kuchař může připravit přímo před Vámi v otevřené kuchyni. 

Název Felice podle jména vícenásobné snoubenky Franze Kafky, který v této budově čtrnáct let pracoval. Slogan napovídá: „Přijďte k nám strávit příjemné chvíle.“

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V pátek mi bylo sděleno, že restaurace je z důvodů rekonstrukce uzavřena.Škoda,ráda sem chodím občas na oběd, dobře vaří. Oceňuji však, že mi zavolali. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci velmi ráda navštvuji pro její krásnou atmosféru, milý a pozorný personál a skvělé jídlo. Včera jsme si pochutnali na výborném zeleninovém salátu, jen mečoun byl trochu sušší, ale pak to napravila sladký citrónová dortík.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme se pochutnali na skvělém lososu a kalamárech. Zeleninové saláty byly navíc doplněný ovocem, melounem a pomerančem, a tyto variace miluji. Navíc jsme si mohli popovídat s velmi přetelským a profesionálním personálem. Pro mne je to top restaurace, kam se ráda vracím. Věra K.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO