Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 100 % hodnoceno 9x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Felice Parisienne Brasserie

Výborná restaurace se skvělým obědovým barem a velice příjemným interiérem. Denně k obědu nabízejí, výběr několika předkrmů, dezertů a hlavních jídel, která pro vás kuchař může připravit přímo před Vámi v otevřené kuchyni. 

Název Felice podle jména vícenásobné snoubenky Franze Kafky, který v této budově čtrnáct let pracoval. Slogan napovídá: „Přijďte k nám strávit příjemné chvíle.“

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dnes jsme se pochutnali na skvělém lososu a kalamárech. Zeleninové saláty byly navíc doplněný ovocem, melounem a pomerančem, a tyto variace miluji. Navíc jsme si mohli popovídat s velmi přetelským a profesionálním personálem. Pro mne je to top restaurace, kam se ráda vracím. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace byla opět velmi příjemným zážitkem. Usměvavý a ochotný personál, luxusní prostředí a skvělé jídlo. Pochutnalijsme si na kuřeti na kari připraveném kuchařem, pokud se nepletu, tak z Indie. I čokoládová tečka byla fantastická. Věra K.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělá volba v centru Prahy v porovnání ceny/kvality a výběru jídla. Bufet s přípravou hlavního jídla přímo na místě a z čerstvých surovin. Mimořádně příjemný a milý executif chef.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO