Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 12x 100 0

Restaurace Centrum Lihovar

Přehled hodnocení
95% celkově
91% personál
89% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
S jídlem (biftek s pepřovou omáčkou) jsme byli maximálně spokojeni. Byli jsme profesionálně obslouženi a příjemně překvapeni, že jsme mohli restauraci navštívit i s naším čtyřnohým mazlíčkem. Bohužel i přes velký počet pejskařů to zatím není samozřejmostí, že by byli pejsci v restauracích dovoleni. Určitě jsme zde nebyli naposledy :-)
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Zasli jsme si na menu. Za cenu 90,- pouze za jidlo bych ocekaval vice. Polevka +26,-. Napr. k smazenemu hermelinu alespon drobnou zeleninovou oblohu. Pokud to shrnu, tak jidlo prumerne za vysokou cenu. Bohuzel :(
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající nepasterované a nefiltrované pivo s možností ochutnávky. Možnost gurmánského jídelníčku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Pivo mají velice dobré, mohu jen doporučit. S jídlem už to tak slavné není. Lehký podprůměr řekl bych. Omáčka z lišek a hříbků podávána k panence spíš připomínala guláš a to né moc dobrý bohužel. Žebra chuťově slušná, ale to v čem na talíři plavala si mohli odpustit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Výborné pivo, potěšila nás možnost nejprve degustovat všechny druhy. Jídlo také výborné. Obsluha mila,příjemná a rychla,i když bylo poměrně plno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Rezervace v naprostém pořádku, jídlo všem chutnalo, obsluha příjemná a prostředí velmi vkusné. Děkujeme 100% spokojenost
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Vynikající pivo, výborné jídlo, prostředí, které nezklame a k pivovaru patří. Zklamala nás trochu jen obsluha, která zřejmě podle vlivem většinou náporu hostů nebyla až tak přívětivá, jak by si člověk v dobré restauraci představoval. Věřím, že však šlo jen obchod výjimečný stav a celkově hodnotím velmi kladně.
Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Tato restaurace nás nikdy nezklamala, ba právě naopak, z každé další návštěvy mám lepší a lepší pocit. Tentokrát jsem se rozhodl vyzkoušet steak s fazolkovým špízkem a byl naprosto unešen. Pivo taky nezklamalo, jen škoda, že IPA je tak málo kdy :) :
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO