Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 78x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Central

Restaurant Central vám v příjemném prostředí restaurace nabídneme pokrmy především staročeské kuchyně  a oblíbené pokrmy kuchyně rakousko - uherské. Snahou Centralu je přinášet vám na poli gastronomie vždy jen to nejlepší, hlavní důraz klade na kvalitu a čerstvost pečlivě vybraných surovin převážně od tuzemských dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Brněnský Central je restaurace s téměř prvorepublikovou atmosférou, jak co se týká prostředí, tak co se týká jídelníčku. Nabídka jídel sice není nějak extra široká, ale jídla jsou opravdu dobrá.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci jsem našla náhodou na internetu a byla jsem příjemně překvapená že taková v Brně je. Atmosféra je velmi příjemná, rezervaci jsem provedla přes restu a příjemně mě překvapilo že hodinu před rezervací že Vám smskou připomenou rezervaci a zašlou číslo abyste si mohli rezervaci přesunout. Dále se mi pak opravdu líbilo že díky rezervaci jsme měli krásně prostřený stůl, s bílým ubrusem,skleničkami, zapálenou svíčkou. Pan číšník byl velmi milý,ochotný a opravdu se nám věnoval, za což velmi děkuji. Jídlo bylo výborné, mohu doporučit. Velmi oceňuji i to že přesto že zavírali v 22:00 číšník nás nikam nehnal a v klidu nás nechal dopít. Určitě opět restaurace navštívím.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO