Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 76x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Central

Restaurant Central vám v příjemném prostředí restaurace nabídneme pokrmy především staročeské kuchyně  a oblíbené pokrmy kuchyně rakousko - uherské. Snahou Centralu je přinášet vám na poli gastronomie vždy jen to nejlepší, hlavní důraz klade na kvalitu a čerstvost pečlivě vybraných surovin převážně od tuzemských dodavatelů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Central nás nezklamala, stejně jako ani nikdy v minulosti. v restauraci na vás dýchne prvorepubliková atmosféra . Výběr jídel není nijak veliký, ale vždy si vybereme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opakovaná návštěva na polední menu. Bezproblémová rezervace, ochotný a milý personál. Rychlá obsluha, takže polední pauza se vám nenatáhne. Určitě se rád vrátím.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Spolehlivá volba na polední menu. Nabídka má vysokou úroveň, chuťově se vyrovná i dražším restauracím. V poslední době se mi zdá, že nebývá tolik plno, dá se posadit i bez rezervace.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO