Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
3 fotografie
náměstí Republiky 358/33, Plzeň
· Právě otevřeno (06:30 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Central Hotel

Přijďte ochutnat výbornou českou i světovou kuchyni za super ceny do prostředí nové restaurace a pokochejte se nádherným výhledem na plzeňské náměstí Republiky. Restaurant je nekuřácký, klimatizovaný, s bezbariérovým přístupem.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tuto restauraci hodnotíme jen průměrně, jelikož zde bylo několik věcí, které sráží hodnocení z pěti hvězdiček na pouhé tři. Za prvé, měli jsme rezervaci a restaurace nebyla plná, přesto nás posadili ke stolu, na kterém byl špinavý ubrus. To bych od restaurace, která slouží hostům čtyř hvězdičkového hotelu nečekal. Za druhé, číšníci se k nám chovali velice slušně a ochotně, nicméně párkrát jsme od baru zaslechli jejich nadávky, když se mezi sebou bavili či když se jim něco nepovedlo. Za třetí, chtěli jsme si po večeři (19:30) dát něco sladkého z jejich nabídky, ale sladká nabídka byla k dispozici jen do 18:00, z důvodu chodu kavárny, a tato informace v jídelním lístku nebyla, jinak jídlo bylo celkově moc dobré a cenově velmi přijatelné. Restauraci bychom doporučili a i přes tyto nešvary se sem rádi vrátíme.

Pando
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

I když by vás to při pohledu z venčí asi nenapadlo, hotel s velmi dobrou lokalitou na hlavním náměstí nabízí poměrně slušnou nabídku v rámci poledního menu. Vyzkoušejte

UZIVATEL RESTU
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno