Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Centimetr

Přehled hodnocení
87% celkově
89% personál
89% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 10x
4 12x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
It was our second visit. Avocado with tuna as a great starter. Can't go wrong with Pinot Grigio. Batata fries with cinnamon accompanied by roastbeef is always a great choice. Cheese burger is a classic. Will come again for sure.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné, nekuřácké a útulné prostředí. Příjemná obsluha, a dobré BIO jídlo. Doporučuji ve dvou nebo v menší skupince, není to tam příliš velké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulná restaurace v docházkové vzdálenosti od metra Flora. Usměvavá a příjemná obsluha poradí při výběru jídel, mimoto jsou v jídelním lístku uvedeny energetické hodnoty nabízených pokrmů, vybere si tedy opravdu (skoro) každý. Co se týče jídel samotných, je na první pohled poznat, že jsou připravena z kvalitních surovin, přičemž jejich cena není vůbec přemrštěná. Celkově se mi v restauraci moc líbilo, je vhodná jak na rychlý pracovní oběd, odpolední posezení u zákusku, tak i večeři s přáteli či rodinou. Kdo se preferuje zdravě (a přitom chutně) najíst nejenom doma, ale i v restauraci, určitě by si sem měl najít cestu.
Restaurace Centimetr Restaurace Centimetr
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to příjemná malá restaurace. Obsluha byla báječná a jídlo byl zážitek. Dali jsme si Svatomartinské menu a vše bylo výborné. Zejména zákusek, čokoládové suflé, bylo nejlepší co jsem dosud jedla.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Centimetr je skvělou ukázkou toho, jak má fungovat personál. Přívětivý, usměvavý, nápomocný, rychlý.. k tomu skvělé chuťovky, příjemné prostředí a výborné víno. V okolí Flory už nikdy jinam!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí restaurace velmi příjemné - útulné, dojem ovšem trochu kazí obsluha, která by mohla zlepšit svoji pozornost. Drobné nedostatky jsou ovšem kompenzované dobrým jídlem, za příznivé ceny.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velmi příjemná restaurace a zároveň příjemné překvapení. Jídla mají zvláštní, ale moc dobrá a za rozumné ceny. Obsluha byla milá, ale občas náš stůl míjela. Prostředí podniku je útulné, dobře se zde sedí.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Male ale prijemne misto s moc ochotnym personalem. Venku na chodniku teraska. Cisnice tam je pouze kratce, ale moc se snazila. Zdravy vyber jidla a chutove moc zajimave. Meli jsme velice dobre francouzke Chardonnay. Jenom male minus, platili jsme za vodu z kohoutku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO