Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 31x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Centimetr

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
87% prostředí
82% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 11x
4 15x
3 5x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Nebyli jsme zde poprvé a určitě ne naposled. Jako vždy, obsluha byla příjemná a jídlo bylo dobré. Podnik bych doporučila na kratší posezení s kamarádkou se salátem a skleničkou vína.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mensi restaurace, velmi utulne prostredi. Obsluhujici slecna byla velmi mila a jidlo vyborne. Skoda, ze restaurace koncem roku 2016 meni provozovatele. Uvidime, jak to bude dale v roce 2017.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
S obsluhou to bylo trochu na dlouhé lokte: pití bylo za čtvrthoďku, nealko Bernard byl Birell a burger bez rajčete s rajčetem,… Ale když se naladíte na stejnou mañana vlnu, čeká vás fakt super jídlo v netradičních kombinacích, které se třeba nebojí sladkých chutí, což je strašně osvěžující. Burgery na jedničku, louhovaná domácí bulka, vyvážená a dobře kombinovaná náplň. Umí vodovodu za přiměřené peníze.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
It was our second visit. Avocado with tuna as a great starter. Can't go wrong with Pinot Grigio. Batata fries with cinnamon accompanied by roastbeef is always a great choice. Cheese burger is a classic. Will come again for sure.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné, nekuřácké a útulné prostředí. Příjemná obsluha, a dobré BIO jídlo. Doporučuji ve dvou nebo v menší skupince, není to tam příliš velké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulná restaurace v docházkové vzdálenosti od metra Flora. Usměvavá a příjemná obsluha poradí při výběru jídel, mimoto jsou v jídelním lístku uvedeny energetické hodnoty nabízených pokrmů, vybere si tedy opravdu (skoro) každý. Co se týče jídel samotných, je na první pohled poznat, že jsou připravena z kvalitních surovin, přičemž jejich cena není vůbec přemrštěná. Celkově se mi v restauraci moc líbilo, je vhodná jak na rychlý pracovní oběd, odpolední posezení u zákusku, tak i večeři s přáteli či rodinou. Kdo se preferuje zdravě (a přitom chutně) najíst nejenom doma, ale i v restauraci, určitě by si sem měl najít cestu.
Restaurace Centimetr Restaurace Centimetr
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Je to příjemná malá restaurace. Obsluha byla báječná a jídlo byl zážitek. Dali jsme si Svatomartinské menu a vše bylo výborné. Zejména zákusek, čokoládové suflé, bylo nejlepší co jsem dosud jedla.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Centimetr je skvělou ukázkou toho, jak má fungovat personál. Přívětivý, usměvavý, nápomocný, rychlý.. k tomu skvělé chuťovky, příjemné prostředí a výborné víno. V okolí Flory už nikdy jinam!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO