Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 27x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Centimetr

Milá a svěží restaurace s menšími prostory, ale za to s vynikajícím jídlem. Vše domácí přípravy, včetně osvěžujících domácích limonád. Hostům nabízí pečlivě sestavené sezónní menu. Jídlo připravují z kvalitních surovin a od dodavatelů, kteří se chovu zvířat, či pěstování rostlin věnují zodpovědně, bez používání průmyslových přísad.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
It was our second visit. Avocado with tuna as a great starter. Can't go wrong with Pinot Grigio. Batata fries with cinnamon accompanied by roastbeef is always a great choice. Cheese burger is a classic. Will come again for sure.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice příjemné, nekuřácké a útulné prostředí. Příjemná obsluha, a dobré BIO jídlo. Doporučuji ve dvou nebo v menší skupince, není to tam příliš velké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Útulná restaurace v docházkové vzdálenosti od metra Flora. Usměvavá a příjemná obsluha poradí při výběru jídel, mimoto jsou v jídelním lístku uvedeny energetické hodnoty nabízených pokrmů, vybere si tedy opravdu (skoro) každý. Co se týče jídel samotných, je na první pohled poznat, že jsou připravena z kvalitních surovin, přičemž jejich cena není vůbec přemrštěná. Celkově se mi v restauraci moc líbilo, je vhodná jak na rychlý pracovní oběd, odpolední posezení u zákusku, tak i večeři s přáteli či rodinou. Kdo se preferuje zdravě (a přitom chutně) najíst nejenom doma, ale i v restauraci, určitě by si sem měl najít cestu.
Restaurace Centimetr Restaurace Centimetr
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO