Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 9x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cellarius Karlín - Wine & Beer bar

Přehled hodnocení
91% celkově
93% personál
89% prostředí
85% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 2x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
I went to this place for a wine degustation. The wines were most of them delicious, but i missed something small to eat, like we had in other degustations. Also there was not much space to sit. I ve had better experiences...
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tato vinárna má velký potenciál stát se oblíbenou mekkou všech milovníků dobrého vína. Úžasná poloha, široká nabídka skvělých vín navíc za super ceny. Stojí za vyzkoušení!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostřední, obsluha příjemná, ochotná a vstřícná. Není vůbec nic, co by se dalo vytknout. Ceny lehce vyšší, ale kvalita odpovídá. Jedná se o vinárničku, kde je možno si víno vypít, ale i koupit. Stejně tak je možno si objednat talířek delikates - oliv, sýrů, masa, případně si zakoupit domů.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí, dobré víno, celkem široký výběr syrů k zakousnutí. obsluha byla velice příjemná a ochotná. Opravdu moc příjemný nekuřácký podnik s šikorým výběrem vína.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Karlínský Cellarius jsme navštívili ve třech na řízenou degustaci vín. Byla to má první zastávka v tomto podniku. Prostor pro degustace je spíš "klubového charakteru", pro cca 12-15 osob. Výběr vzorků a jejich prezentace byla odpovídající dle očekávání. Jídlo nehodnotím, protože šlo jen o doplněk k degustaci vín, ale je zde nabídka i různých laskomin (sýrů, ...). Po degustaci je možnost nákupu s celkovou slevou cca 20% oproti standardním cenám, i s nabídkou doručení (odvozu) vín na Vaši adresu. Celkové hodnocení - spokojenost - vrátíme se.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO