Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 10x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cellarius Budečská - Wine bar & Vinotéka

Přehled hodnocení
88% celkově
78% personál
80% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 5x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Chodím do Cellaria Budečská poměrně často. Dnes bych ráda vyzdvihla skvělý výběr vín. Preferuji moravská a zatím, co jsem měla možnost ochutnat, všechna byla vynikající. V nabídce jsou však i skvělá vína ze zahraničí. Vždy si s sebou několik lahvinek odnesu do domácí vinotéky.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
velky vyber vin, tie ktore sme ochutnali boli vyborne, prostredie typickeho sklipku, trocha nepohodlne sedenie na dlhsi vecer, zvlastnou nahodou tam v piatok okrem nas nikto nebol a naviac ten den nemali polovicu jedal na listku, to znamena ze mali na vyber cca z piatich :) prisli sme ale na vino a to nas nezklamalo
Celkově  
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
We attented a Svatomartinske vino degustation and even though the wine did not match our expectations, the event was nice. The place has its charisma, i will come here again soon.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vinotéka se pyšní opravdu skvělými víny, vždy si domů přinesu dvě lahvinky bílého z Moravy a vždy to je skvělá volba! Samozřejmě neprozradím, která vína to jsou, protože byste mi je vykoupili :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tato vinotéka patří jednoznačně mezi nejlepší, co znám. Má spoustu nádherných vín, což pro mě, vinaře, má hodnotu zlata. Ve vinotéce najdete jak vína snad ze všech našich vinařských podoblastí (zastoupena jsou opravdu kvalitní vinařství), tak z celého světa. Já jsem tedy zatížena na vína Moravská a na to, že chodím do této vinotéky poměrně často, jsem jsem ještě zdaleka neochutnala všechno. Víno si tedy můžete koupit nejen s sebouý domů, ale i posedět v příjemném sklípku či na terásce a dát k vínku vynikající sýry a uzeniny dle valstního výběru.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Skvělá vína, příjemné autentické prostředí (seděli jsme ve sklípku) a velmi chutné občerstvení. Doporučuji především na setkání s přáteli, na popovídání u vínka perfektní!
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Lovely garden and an excellent selection of wines. We managed to get through three 1 litre bottles of white between 4 of us! A great place to spend a sunny afternoon.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO