Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 7x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Cellarius Budečská - Wine bar & Vinotéka

Vinotéka nabízející široký široký sortiment vín a destilátů z celého světa, prodej středomořských delikates a specialit, vážené sýry, sommelierské doplňky, lahvová i sudová vína.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vinotéka se pyšní opravdu skvělými víny, vždy si domů přinesu dvě lahvinky bílého z Moravy a vždy to je skvělá volba! Samozřejmě neprozradím, která vína to jsou, protože byste mi je vykoupili :-)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tato vinotéka patří jednoznačně mezi nejlepší, co znám. Má spoustu nádherných vín, což pro mě, vinaře, má hodnotu zlata. Ve vinotéce najdete jak vína snad ze všech našich vinařských podoblastí (zastoupena jsou opravdu kvalitní vinařství), tak z celého světa. Já jsem tedy zatížena na vína Moravská a na to, že chodím do této vinotéky poměrně často, jsem jsem ještě zdaleka neochutnala všechno. Víno si tedy můžete koupit nejen s sebouý domů, ale i posedět v příjemném sklípku či na terásce a dát k vínku vynikající sýry a uzeniny dle valstního výběru.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO