Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 17x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Celebrity Cafe

Celebrity Café je stále zářící hvězdou mezi kavárnami na pražských Vinohradech. Své příznivce si získává řadu let především díky rozmanité nabídce, která uspokojí každého hosta, osobitému interiéru, vyjímečné poloze a v neposlední řadě přátelskému a vždy usměvavému personálu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 2
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Naprosto výborný Caesar salát, opravdu jeden z nejlepších ve meste. Ze "starého" personálu uz jen pohotový mladý muž, který tahnul cely provoz. Byl rychlý jak blesk, na nic jsme nečekali a vsechno rychle meli na stole. Zbytek kluků neumí do 5ti pocitat. Drinky v rámci happy hours vykoupeny drahým ledem. Celkove spokojenost na české poměry, ale příště se možná poohlednem po jiném podniku. Místo jsme zvolili více méně z tradice nostalgie, kvuli strategickému umístěni v centru a zahrádce.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO