Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čauky mňauky cafe

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Kočičí kavárna je hlavně pro milovníky koček. Kočičky jsou zvedavé a mile, ale neřekla bych ze zrovna pritulne :) kavárna poskytuje klasicky sortiment, servirovane zákusky jsou velmi dobre.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pro ty, kteří mají rádi kočičky, je to ideální místo. Já mezi takové lidi patřím, takže se mi v kavárně moc líbilo. Je to zase něco jiného a pobíhající kočičky jsou pěkným zpestřením. K tomu si je člověk může pohladit nebo se s nimi i pomazlit. Káva je taky výborná a milý personál. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro ty, co milují kočičky, úžasný podnik, moc dobré kafíčko a zákusky supr, dali jsme si i domácí limonádu a také úžasná. Všem doporučuji! Viděli jsme i rodiny s dětmi, které se nemohly nabažit hlazení těch chlupatých mazlíků. Takže vhodné i pro děti!!
Čauky mňauky cafe Čauky mňauky cafe Čauky mňauky cafe
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Mohu všem milovníkům zvířátek, tedy v tomto případě kočiček, vřele doporučit návštěvu této kavárny. Krásné, spokojené kočičky a příjemný personál kavárny :-)
Čauky mňauky cafe
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná atmosféra, děti nadšené kočičími miláčky. Dostatečný prostor pro hraní si s kočičáky. Obsluha milá, rychlá. Netradiční posezení a příjemně strávený čas.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Kavárnu jsem navštívila s přáteli, kteří stejně jako já milují všechny 4nohé mazlíčky :-). Milé prostředí, výborné zákusky a kávička a hlavně společnost krásných přítulných micinek je důvod, proč se tady budu ráda vracet :-))
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
skvělá kavárna s příjemnou obsluhou a majitelkou, která je často k dispozici. Kočičky vám klidně přiláká na pamlsek, aby jste si je mohli všechny pohladit. Moc doporučuji :)
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Předvánoční posezení s kamarády v příjemném prostředí. Dobře jsme se bavili naší snahou upoutat pozornost krásných kočičáků... Budeme se určitě vracet :):):)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Nejlepší kočičí kavárna a to nejen na Ostravsku, navštěvujeme ji pravidelně :) mají nádherné milé kočičky, výbornou kávu i zákusky a moc milý personál včetně paní majitelky, rozohodně doporučuji
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Dnes jsme Vás navštívili poprvé a velice se nám u Vás líbilo.Přišli jsme k Vám za účelem dceřiných narozenin,která miluje kočičky a byla velice spokojená,takže účel splněn.Personál byl milý,jídlo velice chutné.Určitě Vás opět navštívíme
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO