Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Čauky mňauky cafe

Kočičí kavárna v centru Ostravy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Kočičí kavárna je hlavně pro milovníky koček. Kočičky jsou zvedavé a mile, ale neřekla bych ze zrovna pritulne :) kavárna poskytuje klasicky sortiment, servirovane zákusky jsou velmi dobre.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Pro ty, kteří mají rádi kočičky, je to ideální místo. Já mezi takové lidi patřím, takže se mi v kavárně moc líbilo. Je to zase něco jiného a pobíhající kočičky jsou pěkným zpestřením. K tomu si je člověk může pohladit nebo se s nimi i pomazlit. Káva je taky výborná a milý personál. Doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pro ty, co milují kočičky, úžasný podnik, moc dobré kafíčko a zákusky supr, dali jsme si i domácí limonádu a také úžasná. Všem doporučuji! Viděli jsme i rodiny s dětmi, které se nemohly nabažit hlazení těch chlupatých mazlíků. Takže vhodné i pro děti!!
Čauky mňauky cafe Čauky mňauky cafe Čauky mňauky cafe
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO