10 fotek

Cattani Pasta Bar Josefská

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Cattani Pasta Bar Josefská

Přijďte na domácí těstoviny v příjemném prostředí, kde Vám obsluha ráda pomůže s výběrem. Ochutnat můžete denní menu, které je pravidelně obměňováno. K italskému stolování patří bezesporu i káva, která může být dalším lákadlem.

Zobrazit více
  • +4

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 3
  • Personál: 3
  • Prostředí: 3

Prostředí klasické, jednoduché, strohé a docela pěkné. Na pití nabízí rozlévané víno, bohužel obsluha vůbec neví, co nabízí. Manželka si objednala bílé (nabízený druh Chardonnay ) a já si objednal rozlévané červené (Merlot) Zeptal jsem se odkud a od koho to víno je. Viditelně jsem ji rozhodil, bohužel nevěděla, ani jedno a prý, že to musí zjistit. Když jsem se jí později opět zeptal, řekla nám, že je italské, ale že u bílého už si nepamatuje, jaké je, ale u červeného mi sdělila alespoň oblast. Co se týká jídla, tak hodnotím jako lepší průměr. Opravdu skvělé jsou těstoviny, je vidět, že na tom si tu nechávají záležet. Manželka si dala casarecce s gorgonzolovou omáčkou a já jídlo z denního menu - ravioli plněné uzeným lososem a špenátem s rajčatovou omáčkou. Mé jídlo bylo opravdu dobré. Možná bych jej více dochutil, ale jinak dobré. Bohužel omáčka z Gorgonzoly byla silně nevýrazná. Byla více cítit smetana než samotný sýr. Jídlo bylo docela, jak se říká, "nemastné a neslané". Prostě, něco tomu chybělo. Takže restaurace na oběd klidně ano, ale k dokonalosti toho ještě spousta chybí.

  • Cattani Pasta Bar Josefská
  • Cattani Pasta Bar Josefská
  • Cattani Pasta Bar Josefská
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace