Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 357x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Castellana Trattoria

Přehled hodnocení
93% celkově
91% personál
91% prostředí
92% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 247x
4 95x
3 14x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Prosciuto genialni
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jen superlativy. Příjemné prostředí, obsluha skvělá-doporučí, vysvětli, dolevaji, opravdu tak jak by to mělo byt. Jídlo vynikající, čerstvé, neprosta spokojenost. Vše zavrseno neuvěřitelným vinným listkem a opravdu výborná vina
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Obsluha byla ochotná, milá. Práce je očividně bavila, a slečna nám dala na výběr i několik druhů vín, což bylo milé překvapení. Jídlo bylo hotovo rychle, a vylo výborné. Porce zpočátku vypadala malá, ale zasytila tak akorát. Pouze u účtu mě málem chytl infarkt, ale u restaurace téhle úrovně se to dá pochopit. Nelituji že jsem podnik navštívil.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
BELLISSIMA ITALIA! Usmívejte se, protože když už Vám zachutná jedno skvostné bílé vínko na zahájení radostného setkání s někým milým a navíc ještě s obědem, personál dokáže vyčarovat další variantu křehkého Vermentina tak, abyste měli o čem přemýšlet ... Když se nemohu správně rozhodnout, kterou pastu zvolit jako předkrm a jaké dát šanci uplatnit se v hlavní roli, je tu opět dobrá rada obsluhy a volbu podřizujeme výběru vína. Tam je to jasné - primitivo z Pulie z vinařství Talo, A protože už mne tu dokonale zhýčkali, odkývám tentokrát i kávičku a dezert, kterým se obvykle bráním. Odcházím dokonale zrelaxovaná a mám ujasněno: když nemáte čas trávit dovolenou v Itálii, užijte si alespoň tu pohodu, jakou servírují ke všem italským lahůdkám v restauraci CASTELLANA TRATTORIA! Díky!
Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Veľmi príjemný podnik. Odchádzal som so zážitkom. Prostredie pôsobí domácky, no zároveň máte dostatok súkromia. Veľké plus, že aj keď je to taliansky ladený podnik, na menu nefiguruje pizza. Jedlo bolo vynikajúce. Skutočný gurmánsky zážitok.
Restaurace Castellana Trattoria
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
It was the perfect evening with delicious food and wine (Moravian) and great service. Can't think of any areason for improvement!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Castellana je prostě moje stálice - s rodinou, s přáteli, na schůzku. Vždy krásné a příjemné místo, obsluha profesionální, jídlo perfektní. Na hovězí veverce jsem si velmi pochutnala.
Restaurace Castellana Trattoria
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
NAPROSTO NEJLEPŠÍ MOŽNÁ OSLAVA DNE DĚTÍ! Zpráva z RESTU o výhře v podobě voucheru mne velmi potěšila. Restaurace Castellana Tratttoria, patří k vybraným brněnským gastro podnikům s báječnou kuchyní a příjemnou atmosférou, proto bylo snadné shodnout se na tom, že hned ten samý večer proběhne ve znamení italské kuchyně. Připíjely jsme si pak nejen na naše děti a všechny radosti života, ale i na bezproblémové služby RESTU a úsměvy spokojených klientů. Díky, dobrou chuť a na zdraví!
Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Úžasná restaurace v centru Brna ... pri vstupu se premistite přímo do krasne Itálie.... naprosto úžasné pokrmy, příjemná obsluha a celkový dojem Vám udělá hned lepsi den :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO