Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 312x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Castellana Trattoria

Přehled hodnocení
93% celkově
90% personál
90% prostředí
91% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 215x
4 85x
3 11x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Navsteva restaurace byla zklamanim. Obsluha byla sice ochotna, ale temer si na nevsimala, bylo evidentni, ze jsme jim nepripadali dostatecne na urovni ( par v obleku a satech, ktery prisel po nas, mel vse drive..), na druhou sklenku vina jsem cekala cca 20 minut. V restauraci bylo dohromady 5 lidi, takze frmolem to nebylo. Jidlo bylo prumerne, na to kolik stoji.. Spagety rozhodne nebyly na skus, byly rozlamane na male kousky a evidentne ohrivane v mikrovlnce. Morske plody spatne ocistene, takze opravdu velke zklamani..
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
S přítelkyní jsme si vybrali valentýnské menu plné čokolády a rozhodně nelitujeme. Jídlo bylo excelentní a snoubení všech chodů s čokoládou bylo zážitkem. Bohužel jsme čekali delší dobu na desert, ke kterému jsme nakonec ani nedostali vybrané víno, nicméně na clekovém dojmu z návštevy to neubralo.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto výjimečné, cítila jsem se jako na náštěvě u přátel. Jídlo skvělé !!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva po více než roce. Standard se drží. Obsluha moc příjemná. Jen ceny na polední menu jsou poměrně vyšší. Dvě polévky, dvakrát těstoviny (tomatové / zeleninové) a 1dcl vína a džbánek vody cca 470 Kč.
Celkově
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo perfektní, obsluha velice příjemná! Určitě se vrátíme:)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
SPOLEHLIVOST, ÚTULNOST, RADOST. Ano, minulý víkend jsem sice viděla, jak vaří Sergio hned pro několik kamer a svým uměním a úsměvy okouzluje návštěvníky veletrhu cestování, ale … Záměrně jsem si odepřela takové setkání, v němž by mi chybělo kouzlo jeho sídla, toho zvláštního hradebního domu u Měnínské brány.A o to více jsem si nyní užila hezké chvíle pátečního oběda v restauraci Castellana Trattoria. Volbu hlavního chodu mi usnadnila fotografie umístěná na facebookovém profilu a protože byla zima, před husénkou jsem si vybrala pro zahřátí dýňový krém. Můj milý se zachoval podobně, ale do hlavní role si obsadil uzenářskou specialitu s pečenou dýní a lahůdkovou čočkou. Oba jsme byli nadšeni; jakpak by ne, když se nám ve sklenkách vonělo a svádělo nás červené víno rodiny Talo a my se radovali z jeho dokonale primitivního vyznění. Primitivní ve smyslu prvotní, přírodní, prostý a nekomplikovaný, spojený s kořeny a s dávnými časy. Je skvělé vychutnávat sklenky plné radosti v útulném prostředí a v milé společnosti spolehlivých profesionálů – v kuchyni i na place. Bylo nám u Vás moc pěkně, děkujeme.
Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria Restaurace Castellana Trattoria

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO