Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 94x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Casa De Carli

Prvotřídní italská restaurace s netradičními specialitami a šéfkuchařem se zkušenostmi z celého světa. Casa De Carli nabízí také soukromý salonek o kapacitě cca 25 mist. Lze využít pro soukromé obědy a večeře, akce, jednání, školení či oslavy. Umístnění pod restaurací zaručí dosah obsluhy ale zároveň diskrétnost samostatného prostoru.  


Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent restaurant Cozy atmosphere
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Začátek byl slibný, výběr vína proběhl proběhl celkem bezproblémově. Sklemička Gris Pinot grigio byla sice za 265 Kč, ale víno bylo skvělé. Poté nastala první nepříjemnost. My již dávno vybráno a 15 minut se nic neděje. Podotýkám, že jsme jediní´ hosté restaurace... Servírka prochází kolem nás. Nic. Říkám tedy, že bych si rád objednal. Konečně se povedlo. Objednáváme 3 antipasty a každý hlavní chod, protože 4-6 chodové degustační menu nebylo k dispozici. Prý byly porce příliš malé...??? To se posléze také ukázalo pravdou. Přinesenné antipasti ( tatarák z tuňáka a zauzený losos) a grilivané olihně byly porce a-lá 3 krát si hrábneš do talíře a dost. Antipasty za 1.100 Kč celkem!!! Hlavní chody to trochu zachránili. Paccheri byli spíše průměrné, nicméně telecí osobucco bylo opravdu skvělé. Abych to shrnul, personál byl vskutku milý, ale očividně nevyškolený. Od večeře za + 3.000 Kč bych očekával mnohem více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Excellent service, cozy environment, unique taste. Simply amazing! Thank you !
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO