Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 72x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Casa De Carli

Prvotřídní italská restaurace s netradičními specialitami a šéfkuchařem se zkušenostmi z celého světa. Casa De Carli nabízí také soukromý salonek o kapacitě cca 25 mist. Lze využít pro soukromé obědy a večeře, akce, jednání, školení či oslavy. Umístnění pod restaurací zaručí dosah obsluhy ale zároveň diskrétnost samostatného prostoru.  


Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Casa de Carli opět nezklamala, personál byl příjemný, jidlo bylo velice chutné, prostředí sympatické. V tuto chvíli nemám co vytknout. Doporucuji!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Casa de Carli je velmi příjemný podnik s pěkným interiérem, velmi chutným jídlem a milou a ochotnou obsluhou. Doporučuji jak na obchodní jednání, tak i na posezení s přáteli.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Tento restaurant stále hodnotím poměrně vysoko, nicméně mám dojem, že je lehce na poklesu a to ve všech směrech, tedy vyjma cen, které se spíše ubírají opačným směrem.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO